| ioana147 a întrebat:

Am router de la UPC Cisco EPC3925 si vreau sa ma conectez la net de pe telefon.Am telefon lg optimus me p350,are wifi. telefonul gaseste router-ul ,dar imi cere o parola si nu stiu ce parola sa bag . si acum,mai nou nici nu ma mai lasa sa dau "conectare",dupa ce bag o parola [am bagat-o si pe cea de pe spatele router-ului ,dar nu e aia]

1 răspuns:
| sergiu100000000 a răspuns:

Invata sa scrii corect! scrie parola cu litere mari happy MERGE 100 %100