| TrendyHedgehog a întrebat:

Am sanse sa intru la un liceu unde ultima medie de admitere de anul trecut a fost 9.00 daca eu am media de admitere 8.81?

3 răspunsuri:
| TrendyHedgehog explică:

Da problema e ca la liceul la care vreau sa merg am observat ca in ultimi ani media a crescut considerabil straight face am o prietena care a intrat la mate-info cu media 8.70 in 2010 si acum media de dmitere la profilul mate info al liceului rsspectiv este 9.28

| birdie14 a răspuns:

Da,pentru că nu depinde doar de tine, ci şi de notele celorlalţi.Am observat că la multe licee în fiecare an scade nota de admitere cu ceva puncte, deci probabil 8.81 va fi o notă relativ mare.
Baftă.

Răspuns utilizator avertizat