| VasileRapidistu13 a întrebat:

Am sentimente de vina pentru că mama a fost hiperprotectoare cu mine dar ce vina am eu? Oare din cauza asta sunt așa timid?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vina ta este că ai sentimente de vină. Ești timid fiindcă ești imatur. Fă ceva, nu da vina pe mama, pe timiditate.

| VasileRapidistu13 explică (pentru sadrian46):

Eram curios doar atât.

| sadrian46 a răspuns (pentru VasileRapidistu13):

Dacă nu faci nimic cu curiozitatea ta, ea nu valorează nimic.

| VasileRapidistu13 explică (pentru sadrian46):

Pai fac lucrez foarte mult cu interiorul meu prin exercitii de control, meditatii, fac si sport fac foarte multe, la job urmeaza cat de curand sa lucrez iar na se mai intampla dar nu am 40 de ani laughing, nu am fost dat afara dar nu mi-a convenit anumite chestii.

| EliLeli a răspuns:

Nu ai nici o vina, dar cred ca asa esti tu. Se poate sa fii si tu putin dus, nu?

| sadrian46 a răspuns (pentru EliLeli):

Nu e puțin dus, e puțin luat. Și puțin dus. E o diferență. El nu este așa, așa este comportamenul lui.