| AliceAnnnnna a întrebat:

Am sesizat ca ii da iubitul meu aprecieri uneia de clasa a 8-a.
Am simțit ca îmi fuge pământul de sub picioare…mie îmi lipsesc multe calitati.
La 14 ani e uscata de la atâta sex, vai de capul lor la vârsta lor. Vreau sa o caut și sa văd ce sunt cu inimioarele astea între ei, sa o desființez. Nu îmi raspunde la mesaj.
Plâng de nu mai pot crying

23 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai femeie de arati asa, 30-40 de ani?
Tot aduci in discutie fetitele de 14 ani care fac sex, de parca mori de invidie ca nu ai facut si tu ca ele.
Cupleaza putin creierasul si judeca, inainte sa scoti prosti pe gurita!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Se... de ce ai sta langa cineva care face asta? Sau langa cineva care pune intrebarea asta thinking

| Mosotti a răspuns (pentru DoarBogdan):

Faptu ca a dat si el like la una, nu e problema, n-a facut nimic rau, n-a inselat-o, nu nimic. Poti sa apreciezi pe orice om, chiar daca ai partener.

| Mosotti a răspuns:

Pai e normal ca i-a dat aprecieri aleia din poza, arata f bine, de ce te mira? Ca nu se duce cu ea, tot cu tine sta.
Faptu ca da aprecieri si atat, nu e problema, prost ar fi sa nu-i dea aleia apreciere la cum arata, poti sa apreciezi oameni daca totul se rezuma doar la atat si nimic mai mult.
Nu se invarte lumea doar in jurul tau! Sa ti minte asta, sunt f multe fete foarte misto care pot fi apreciate.

Normal ca nu-ti raspunde ea la mesaj, de ce ti-ar raspunde?
Plangi degeaba.
Lasa-l sa dea like si ce vrea, daca cu tine se poarta okey el, atata conteaza.

Pe aia n-ai cum s-o desfiintezi ca are toate atuu-rile si sute de beieti in spate care o plac, e de un succes de nu se poate dupa cum arata.

| AliceAnnnnna explică (pentru Mosotti):

Îmi pare rau ca nu sunt uscata de la atâta banana de la 12 ani ca sa arat la fel happy

| AliceAnnnnna explică (pentru Mosotti):

Fetita e plata de sub sani in jos, nu are funduleț. Asta e problema voastră ca considerați ca una cu pepeni are forme, chiar dacă ea e șnur La restul corpului, și dacă o vedeți pe una fără sani și cu bombeu frumos ziceti ca e plata laughing

| AliceAnnnnna explică (pentru Mosotti):

Https://www.instagram.com/......AyNzkwMzEx E nasol sa ai doar tate și la solduri și fund sa fii dreapta :))

| Mosotti a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Nu e vb de sani, e vb de figura, figura ei place mult la lume, pe mine nu ma atrage cine stie ce, dar zic la general ca are potential ea. Uscata neuscata daca ai figura misto, atragi de rupi.

| AliceAnnnnna explică (pentru Mosotti):

Cu acid in buze și in mandibula cred și eu din ce am văzut la story urile ei. Toate suntem sexy dacă ne injectăm. Și am văzut fete ca ea naturale fără sani și mai frumoase decât ea și nu se uita prea multă lume la ele pentru ca nu avea sani

| Mosotti a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Mie imi plac fetele si fara sani chiar deloc, deci nu e o problema.

| relian a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Aia nu arata asa de la maciuca,arata asa ca asa arata ea,asa s-a nascut.
Nu are fund spui tu? Vai de capu tau,are exact cei trebuie,tipa gelozia din tine se pare laughing hai mai baga o sarja de plansete,poate iti trece.
Fata din poze e super buna as zice,tot ce spui tu e gresit,faci asta de oftica ca s-a dat la iubitu tau.

Asa si ce e de vina ea sau bagabontu tau? Tineti masculu in lesa daca stii ca se mai da si la altele,nu mai jigni oamenii aiurea fara motive.
Daca tu nu ai talie,aia nu inseamna ca altele nau.

laughing masori distanta intre sani laughing esti tare de tot.Ce ai mai masurat,zine si noua,ce chestie,rau ati mai ajuns,sa va masurati si era sa zic eu ce laughing asta pentru ce?
Dal la dreacu pe maimutoul ala ce stai linga el,daca apreciaza pe altele,inseamna ca nu te place pe tine,dai liber, cauta unu pe masura ta, unu care te apreciaza pe tine.
Dar nu te mai lua de alte femei, fiecare cu ce s-a nascut, nu a ales nimeni cum sa arate.
Deci cauta si sati cu cineva care se uita doara la tine, care nu umbla dupa una alta in fiecare zi.

| relian a răspuns:

laughing deci plangi de numai poti laughing despre asta era vorba,nu ca bagsei tu o poza asa la plesneala,deci fetiscana asta se da la iubitu tau.
Pai si vrei sa desfiintezi pe fata de ce?
Eu zic mai degraba sa il desfiintezi pe iubitu tau laughing fata aia saraca nu are nici o vina.
Cum poti sa vorbesti in halu asta? Stii tu ce eu fi zis iubi tau aleia? Poate eu fi zis cai singur laughing De ce i-a zis asta? Poate ca nu este multumit de tine.

Deci tu ai vinovatu linga tine,dar cauti alt vinovat pentru altceva laughing
Inimioare intre ei laughing pai ce sa fie,tu ce faceai inainte sa fii iubita astuia, cand vorbeai cu el nu bagai inimioare?
Asa si ei, lasa oamenii in pace daca se plac laughing Tu baga irigatie, ce sa faci, fiecare cat poate duce, se pare iubi tau poate sa duca mai multe laughing ar trebuie sa te bucure

| Dismally a răspuns:

Si ce vina are ea ca esti tu fraiera si te-ai indragostit de un distrus? laughing Sper ca nu este o posatre serioasa, altfel mi-e mila de tine...

| AliceAnnnnna explică (pentru Dismally):

Ce șanse am eu in fata aleia? 14 ani și corp de femeie de 30? Unde vezi așa ceva? Eu am 1, 84 și nici talie nu am, distanță între sânii mei mici de 20 cm (măsurat).

| Mosotti a răspuns (pentru Dismally):

Ba da, e o postare serioasa, are probleme mari cu oamenii ea, nu prea e placuta, a tot zic pe aici, de ex ca venea cu unu acasa si ala se uita la mama ei, ca o vedea pe ea mai misto ca pe ea.

| Dismally a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Si daca nu ai sanse e vina ei?

| Dismally a răspuns (pentru Mosotti):

Miroase a troll happy

| Mosotti a răspuns (pentru Dismally):

Nu e troll, ii stiu povestea, are serioase probleme sociale, a tot zis pe aici de multe ori, multi nu o suporta.

| Lukasssz a răspuns:

Eu cred ca iubitul tau e pedofil.

| haileewatson a răspuns:

Astea sunt copilarii... Te enervezi degeaba pe o pustoaica de 14 ani dar la iubitul tau nu te uiti. Sfatul meu e sa te desparti de el si sa mergi la psiholog. Ai nevoie sa-ti dezvolti increderea in sine.

| elennax a răspuns:

Maturizeaza-te. Comentezi de copile de 14 ani in legatura cu (,) corpul lor fiindca esti tu nesigura pe tine! Normal ca arata bine, daca ai fost putin atenta ai observat ca tipa e model. Nu-i vina ei ca ii dau toti libidinosii like, mai bine uita-te la barbatu-tau ca e pedofil si le da like minorelor!

| AliceAnnnnna explică (pentru elennax):

Ca e saturată de p i s de la vârsta asta? laughing ce copila spurcata are tatele așa la 14 ani abia făcuți? Ca acum 2 ani tot tatele alea le avea. Nu exista așa ceva ori și-a tras-o cu un medic sa ii facă ilegal operatii ori au plătit părinții sa o opereze. La restul corpului păsărica e plata, doar sânii sunt mari. Nu știu dacă observi. E mai important sa ai fund decât tate. Degeaba ai tatele mari dacă ești la restul corpului ca o linie laughing. Nu am inteles niciodată concepția asta, dacă ai sânii mari și restul corpului plat ai forme, dacă ai sânii mici și fundul mare și picioare de invidiat ești plata.

| User8729 a răspuns:

Mentalitatea asta de mahalagioaica ..am detestat la fete...
Dar oare iubitul tau nu-i de vina?
Ce minte are una de 14 ani, in comparație cu unul trecut de majorat?
Cum naiba pe bărbat îl vezi sfant ....in loc sa îl tragi de urechi și asta e un mare semn de întrebare...
Un băiat care se uită după copile, e un pedofil lipsit de caracter