| DeEa_8231 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am downladat IMVU si l-am sters de e ecran dar cand ddeschid calculatorul imi apare din nou, stiti cumva cum as putea sa l sterg de tot din calculator? Va rog...big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, din Start -> Control Pannel -> Add / Remove Programs.
Daca vrei sa il pastrezi si sa il folosesti alta-data, scrie in (START) run: msconfig apoi dai enter
mergi la tab-ul start-up si debifezi de acolo IMV-ul, dai apply & close

4 răspunsuri:
| GaGy a răspuns:

Il dezactivezi big grin

| xXGumiTsAXx a răspuns:

Start->Programs-> Accesiories->IMVU->Uninstall IMVU
Succes:*

| alinadorina a răspuns:

Aceeasi intrebare am si eu

| yogeorge1996 a răspuns:

Poti sa dai start control panel, program and features si uninstal a program si iti apare acolo o lista