| cristinuca05 a întrebat:

Am si eu o intrebare.am un telefon orange pe abonament.am intrat pe internet, il am activat dar imi pune la cost suplimenatar atatia euro cat am stat pe net.cum pot sa fac sa nu imi mai puna la cost suplimentar,,, se poate pe abonament?:-s.mersi

2 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Incearca sa activezi wap-ul nu internetul( exista optiune de wap nelimitat cu 3, 5euro pe luna).

| ikram a răspuns:

Iti faci un abonament de internet, eu am unul de 4euro la care iti da 100mb de internet (eu dau numai 2). Si e destul, niciodata nu am reusit sa termin. In concluzie mergi la un Orange Shop sau la un Partener Orange.