| Joint_4006 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cand eram mic era pepsi blue, coca cola vanilla, Se mai gaseseste in Romania asa ceva?

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mie imi placea mult Cola Vanilla.sad

| nekane a răspuns:

Nu am mai vazut pepsi blue de prin 2004 iar cola vanilla am vazut ultima data in iarna lui 2005.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am apucat asa ceva, dar mai facut curioasa si am cautat pe net. Pepsi blue arata foarte binebatting eyelashes. Eu n-am vazut asa ceva prin magazine, asa ca, banuiesc c-au disparut de pe piata happy.

| rahelyta a răspuns:

Cola vanilla este in germania tot timpul cand merg beau acolo.iti aduc si tie daca vreihappy si pepsi blue nu mai este de cativa ani