| Sorinz a întrebat:

cum aflu marimea placii video? pentru ca mi s-a ars cea externa si acum folosesc onboard si nu stiu de cat e, app folosesc windows 7 ultimated...

Răspuns Câştigător
| AndrewBa a răspuns:

Solutia 1 :
- Salut, foloseste Aida 32 sau Aida 64 in functie de stistem
Aida 32 pentru 32 biti si Aida 64 pentru 64 de biti
Ca sa afli pe ce ai 32 sau 64 da click dreapta > proprieties pe computer si o sa iti scrie System Type : 32/64 operating system
Sper sa te fi ajutat bafta!
Solutia 2 :
- Cauta pe net calculatorul si vezi ce componente are (asta in caz ca l-ai cumparat asamblat...)

1 răspuns:
| Sorinz explică:

Mersi mult Aida (32) e foarte util happy