| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Am si eu o intrebare.
de fiecare data acnd ma bag pe TPU, gasesc cate o intrebare legata de un joc care se numeste(cred ca este prescurtare)CS.
ce joc e ala de tot aud intrebari legate de el?sad
funda, daca imi dati si linkhappy

4 răspunsuri:
| PrajituricaCuBomboneleColorate explică:

Aa,asta estesad
se joaca si fratemiu, stiam de acel joc, dar nu am stiut ca se prescurteaza cssad
ca...ms.pup:*

| calexiandra a răspuns:

Cs - counter strike. Este un joc de baieti mai mult, cu impuscaturi... happy

| Chellu a răspuns:

E un joc care se numeste Countre-Strike il jucam si eu de ceva ani:D uite si linkul':http://www.youtube.com/watch?v=wTvj5-B-bRo...Funda?(daca vrei:D)

| ad1st a răspuns:

Jjocul se numeste counter strike, e un shooter(adica impusti) se poate juca si in single player(joci cu calculatorul) dar cel mai mult se joaca online, player vs player.
Aici ai un clip cu jocul http://www.youtube.com/watch?v=bDvQcand8hno.
Sper ca te-am ajutat.