| andreea_9470 a întrebat:

Am si eu o intrebare.ieri mi-am facut cont pe acest site si am raspuns la cateva intrebari si nu-mi apare raspunsul.am intrat la "Raspunsurile mele" si acolo apar, dar scrie ca sunt "in asteptare". de aseara tot asa e si nici acum nu au aparut.ma puteti ajuta cumva? nu stiu. poate vi s-a intamplat ceva asemanatorbig grin.mersi:*

Răspuns Câştigător
| cristy1503 a răspuns:

Uneori dureaza mai mult, alteori mai putin, in functie de cat de solicitat e serverul si probabil pana-si dau acceptul administratorii ca intrebarea sa fie postata. Daca a trecut o zi si ele nu au aparut e posibil sa nu fi procedat corect, sa nu le fi trimis de fapt tongue

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Pai ai rabdare pentru ca fiecare rasp trebuie acceptat de experti[adica mai bine zis verificat] o sa ti apara o zi bine si bine ai venit pe site

| Adolescentul a răspuns:

In mod normal din cate imi amintesc eu la 3 zile o sa-ti apara direct raspunsul 3 sau 4 zilehappy bafta!