| Cameliad01 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu interpretarea viselor...sambata noapte sora mea a visat cam asa: "eram in casa si o vrajitoare mi-a zis. hai sa-ti zic viitorul...si eu i-am zis ca nu vreau, dar a insistat si mi-a pus mana pe cap si am simtit un zumzet si o voce care mi-a spus asa si m-am speriat si m-am trezit tremurand toata
dar chestia e ca pe baiatul meu il cheama Adrian"
Tin sa va spun ca in aceeasi seara am visat fantome si spirite si ca parintii mei, respectiv ai ei impreuna cu baiatul ei erau morti in casa parinteasca si ii luam cu mine si nu stiam ce sa fac. Si nu ma afecta ca au murit. Si la ei 3 si la sora mea tin cel mai mult. Ce vor sa zica aceste vise? Macar al ei, daca aveti o interpretare va rog din suflet! E speriata de cateva zile...

Răspuns Câştigător
| adriana_4416 a răspuns:

Sa nu isi faca griji ca nu o sa se intample nimic.
Daca poate si vrea sa se roage, CREDINTA o va elibera de ceea ce o '' raneste ''.

Este normal sa fie data peste cap la trairile ce le-a avut.

Numai bine.

2 răspunsuri:
| mary_1175 a răspuns:

Are dreptate adriana, ar putea sa se duca la biserica si sa vb cu parintele, o va elibera de sentimentul asta.visul inseamna sa nu crezi in vrajitorii

| RavenBlack a răspuns:

Cosmarurile apar in general cand esti foarte stresat, obosit sau suprasolicitat este doar o metoda a creierului de a protesta. Spune-i sa nu se sperie si sa incerce sa raporteze visele la viata ei de zi cu zi, pot avea legaturi directe sau simbolice putin legate de viata cotidiana.