| itscloudyoutside a întrebat:

Am si eu o intrebare mai aiurea... Voua vi s-a intamplat vreodata sa nu suportati o persoana pe care abia ati vazut-o si nici macar nu o cunoasteti? Asa, pur simplu, fara un motiv anume?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! ohoho...am destule persoane, care slava domnului nu mi-au facut nimic, dar afirm in fata celor cunoscuti ca uite persoanaa X nu imi place de loc de loc...doar simplu fapt ca ma ui sau se uita la mine nu suportthinking

| buanna a răspuns:

Da si nu e de mirare ca asa problema o sa mai intalnesti

| GrosuPatrisia a răspuns:

Da... ma enerveaza mutra ei/lui straight face. Sau poate a facut vreun gest aiurea si mi s-a intiparit acea persoana ca fiind antipatica thinking

| DWDT a răspuns:

Da si inca cate. Sau unele persoane care sunt atat de fragile, slabe, migaloase incat iti vine sa le rupi in doua si se te comporti cu ele ca cu niste jeleuri

| JustinFanEu a răspuns:

Da multe persoane. ma uitam la fata lor si imi venea sa tip. parca imaginea lor nu ca nu o suportam, dar efectiv ma enervam!