| anonim_4396 a întrebat:

mi-e cam rusine s-o pun >:" Deci...de ce au barbatii erectie dimineata? Au vise erotice? Sau, de ce?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Suntem asa obsedati incat si noaptea ne gandim la sex.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Stiintific cica in timpul somnului se activeaza anumite parti ale creierului ce produc o relaxare totala... ce duce la erectia matinala.

| REMiXDJ a răspuns:

Pentru ca nu fax sex regulat o data pe zi si in special seara iar in timpul noptii cind organismul doarme aduna din corp toxinele cele mai grele si asteapta sa le elimine dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Erectii matinale...Bravo Pupimik ...Deci subscriu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai dimineata se trezeste cocosu, nu?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cauza vitezii singelui, de la ora 2 la 4(noaptea)suntem amortiti, la patru incepe circulatia sanguina si ghici unde sunt muschii cei mai multi ai barbatului?