| sunny a întrebat:

Am si eu o intrebare neclara despre folosirea prezervativului...care este partea exterioara si interioara? prezervativul care l-am luat are o parte uleioasa, deci care este exterioara sau interioara? si nu ma luati in deridere ca nu am 15 ani... daca este prima data de unde sa stiu...si intreb destul de serios daca partea uleioasa este exteriorul...n-am de unde sti...multumesc.

7 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Nu trebuie sa-l intorci pe o parte si pe alta, de cum il scoti din ambalaj il si aplici, e foarte usor, partea uleioasa sa fie in exteriorbig grin.Bafta!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ar trebui să găseşti instrucţiuni de folosire în cutie. Partea uleioasă trebuie să fie pe exterior. Îţi dai seama care e exteriorul în funcţie de cum îl derulezi. Trebuie să îl poţi derula. Succes!

| ☺Clau☻ a răspuns:

Partea uleioasa e cea exterioara

| rhytmiser a răspuns:

La ce la-i mai luat daca nu stii sa il folosesti? Vezi ca maicata sigur stie, du-te intreab-o!

| Denisse_8813 a răspuns:

E simplu.Incearca sa derulezi unul si sigur iti vei da seama. daca e pe dos nu-l poti derula. A, si pe cel pe care faci experimetul...nu-l mai folosi!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cutia in care se afla prezervativele cumparate are niste instructiuni pe ea.

Incearca sa le citesti poate data viitoare nu te vei mai face de ras iesind pe net cu ineptii de virgin!

| vlad93fcv a răspuns:

Partea uleioasa este partea exterioara, aceasta are rol de lubrifiere a partenerei happy