| MihaelG a întrebat:

Am și eu o întrebare poate mă poate ajuta cineva am un telefon Vodafone 890 N și când vreau să mut pe card unele aplicații gem minecraft,hungry shark, piggy boom și altele îmi apare ceva de genul aplicația nu a putut fi mutată în memoria cardului (telefonul este codat in Vodafone)ar putea fi asta problema? Daca este cineva care mă poate ajuta il rog să o facă mai repede.

4 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Nu ai spatiu suficient, nu are legatura cu reteaua.

| MihaelG explică (pentru Betty12345678):

Nu am spațiu pe card sau la telefon? Cardul are 8 Gb și mai am liberi vreo 4 aproape iar la telefon mai am vreo 7-800 mb din 2.33 Gb.

| Betty12345678 a răspuns (pentru MihaelG):

Poate se suprapune cu altceva sau nu este suportat de catre mobil.

| MihaelG explică (pentru Betty12345678):

Te referi la card?