| RoXxXy a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Si voua va apare acest text,, Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici" dupa ce da-ti un raspuns la o intrebare?
Pentru ca imi apare acest text si apoi nu-mi posteaza raspunsul.
Funda pentru cel care ma ajuta sa imi rezolv problema.

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Buna!

Dupa ce ai dat clik trebuie sa intri la adresa ta d e-mail! Intri si iti va aparea un mail de la tpu.il deschizi si urmezi intocmai ce zice acolo! Mi se pare ca scrie comfirma adresa ta "aici"si tu o sa dai clikhappy

Sau poate ca nu erai logata atunci cand ai vrut sa dai raspunsul!

pa, pawave

1 răspuns:
| Kylexy a răspuns:

Pai intri pe adresa ta de mail si confirmi adresa cu ajutorul acelui link trimis de moderatori TPU succes