| kamy_9063 a întrebat:

sunt noua pe aici si am raspuns la unele persoane si nici nu imi apare la raspunsurile mele si am intrat si unde au postat ei intrebarea de am raspuns eu si nu apare raspunsul lor si uneori am raspuns chiar prima si au aparut alte raspunsuri inaintea mea pls ajutati-ma.va pup

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine ai venit printre noi.
Aici ai citit:Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea?
Sursa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.