| Pisicuța a întrebat:

Voi ce credeti despre mine? big grin
Astept cele mai sincere raspunsuri happy
funda celor mai sincere raspunsuri happy

5 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Lol ce-a spus persoana de deasupra mea?

| Pisicuța explică:

@kitty ii*winking

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

O fata frumoasa. Care nu se intelege ca toata lumea. ai plac benzile lu cretaker. Ai plac catei si multe altele

| GeoXD a răspuns:

Avand in vedere ca nu te cunosc, nu stiu ce sa zic de tine... dar niste mici pareri nu strica XD
so, dupa avatarul tau pari o persoana iubitoare
se pare ca iti plac pisicile :]] si mie imi plac
cred ca esti miloasa happy
si iti pasa mult de parerea oamenilor, nu ar trebui, fi tu insuti happy

| Giulia16 a răspuns:

Mi se pare ca esti o persoana foarte buna si nu esti superficiala.Se pare ca iti plac pisicile.eu as vrea sa ne imprietenim.Lasa-mi id tau.