| stefanuc a întrebat:

Am si eu o intrebate legata de Instagram!
Si anume
Daca,de exemplu,exista o persoana de care clasa stie ca mi-a dat block pe Facebook(o fata a facut asta)Si eu de exemplu,ii dau follow,ceilalti care ii am pe Instagram, si cei care ii am la follow si ceilalti, care vkr vedea ca i-am dat ei follow? Toti sau doar cei pe care ii am ca prieteni? Intelelgeti ce vreau sa zic?

Răspuns Câştigător
| Naty_Naty_1995 a răspuns:

Poți să vadă toți. Pe Instagram dacă apeşi pe numărul de urmăritori sau pe cine urmăreşti ţi arată. Deci dacă cineva va fi curios să vadă pe cine urmăreşti va apăsa pe numărul de oameni pe care îi urmăreşti şi îi va vedea. Oricine poate să ți vadă chiar dacă nu le-ai dat tu follow sau nu ți-au dat ei follow.

| stefanuc explică (pentru Naty_Naty_1995):

Mulțumesc pentru răspuns, daca nu îmi dădeai răspunsul acesta as fi făcut cea mai mare prostie din viața mea!

| Naty_Naty_1995 a răspuns (pentru stefanuc):

Cu plăcere!