| kristaemma1995 a întrebat:

Am si eu o mare problema.Am 15 ani si 2 luni si am o problema cu sanii.As vrea ca sa-i am mai mare macar cu 3 numere. Ce as putea sa fac ca sa ii am un pic mai mari dar sa nici sa nu ma ingras ca sunt putin grasuta.Am 1, 59 si 70 kg.Si nu as vrea ca sa trec si peste kg astea. Am auzit ca daca bei 1\2 de apa cu 2\3 linguti seminte marar iti cresc sanii.Este adevarat?

1 răspuns:
| fsdfdsfdsf a răspuns:

Si eu ma vad " PLINUTA " si am 1. 60 ai 55;-s. pfff.
Nu e adevarat faza cu mararu, poti sa te ingras foarte serios de la el, dereglari hormonale, etc.