| Malvina24 a întrebat:

Am si eu o problema cu contul meu pe TPU! Nu pot trimite mesaje prietenilor! intru, scriu mesajul, iar cand dau sa-l trimit imi zice ca trebuie sa intru la e-mail sa configurez acest profil! am intrat la e-mail dar eu nu am primit nimic de la cei responsabili de acest site! i-am trimis si Ralucai un mesaj prin care am informat-o dar vad ca nu s-a rezolvat nimic! ce pot face? Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare. Si eu am avut probleme. Chiar daca au fost intarzieri, Raluca mi-a raspuns mereu. E de inteles ca nu esti singura care are probleme. Vei primi un raspuns.

2 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Asteapta ca te rezolva ea Raluca

| Kate21 a răspuns:

Incearca in folderele spam si draft