| Anaa_2437 a întrebat:

Am si eu o problema, ieri mi-am activat optiunea de la orange cu SMS nelimitat în reţea, acces nelimitat la Yahoo! Mail şi Messenger, acces nelimitat la Facebook™, 150 MB, 1500 minute în reţea, 75 minute naţionale si internationale, 75 SMS nationale totul cu 5 euro/lună...insa nu stiu cum sa activez internetul, am incercat destul de multe variante si m-am gandit totusi sa vad daca ma poate ajuta cineva de aici daca nu voi incerca sa merg la un orange shop si sa vorbesc cu cei de acolo big grin

1 răspuns:
| Psihoyounger a răspuns:

Sună la informaţii şi îţi vor zice ei ce să faci. Totuşi, varianta pe care am mers eu e să intri pe toate site-urile enumerate mai sus de pe m.orange.ro. Încearcă.