| Bacemi a întrebat:

Am si eu o propunere. Am gasit un test interesant legat de varsta psihologica. Propun sa facem fiecare testul si sa postam fiecare varsta biologica si varsta psihologica rezultata din test. Aveti aici link unde gasiti testul. Ar fi interesant sa vedem diferenta dintr varsta biologica si cea psihologica cred.

http://www.portalroman.com/teste-psihologice/56-481357-2 29988.html

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Varsta biologica 57
Varsta psihologica 38

41 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Varsta biologica:19, iar cea psihologica:39happy

cami
| cami a răspuns:

Super interesant testul. Am 16, dar mi-a iesit 35.

| JeSa a răspuns:

Buna!, Varsta biologica: 23 ani; Varsta psihologica: 37 ani!, Pa, pa!

lolita
| lolita a răspuns:

Varsta biologica 25, varsta psihologica 34. amuzant laughing

auran
| auran a răspuns:

Varsta biologica 34
cea psihologica 37 - in mare parte este adevarat.

| Bishop a răspuns:

Varsta biologica 150 (sunt vampir, dar am ramas fizic la varsta de 1x anihee hee)
varsta psihologica 25

| Gregory a răspuns:

Salut! Interesant. Mulţumim.
Rezultatele mele sunt:
- vârsta biologică: 23 de ani;
- vârsta psihologică: 29 de ani happy

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu am 18 si varsta psihologica 31laughing

| Abcfunny a răspuns:

Bio : 15
psiho: 28 laughing

| Aurelia a răspuns:

Varsta biologica: 13
Varsta pshiologica: 26

Apropo, rezultatul primit, pe langa varsta psihologica, este descrierea mea, si este prima care am vazut ca mi se potriveste aproape perfect! Pana acum nu am mai vazut asa! Interesant test.

| Andreea_8014 a răspuns:

Vârsta biologică : 13. Vârsta psihologică 25
happy

Mersi pentru. testhappy

Deyutza:*

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Stiam testul varsta biologica 20 si psihologika:30 e misto

| WestSid3 a răspuns:

Varsta biologica : 13
Varsta psihologica : 31... happy Fain testul`

| Orannginna a răspuns:

Biologica: 17
Psihologica: 28

Ce este interesant la acest test este ca mi l'am mai facut o data anul trecut. Si atunci mi-a iesit 20 parca thinking
Deci, mi-am mai schimbat modul de gandire, perceptiile, m-am mai maturizat poate... :pe

| Victoria a răspuns:

Varsta biologica: 17
Varsta psihologica: 32

| lora_9285 a răspuns:

Varsta biologica: 37. Varsta psihologica 41 happy

| dynasmile21 a răspuns:

laughing varsta biologica: 16 si cea psihologica :38

| StaRmAgiC a răspuns:

Varsta biologica 18:D...varsta psihologica 31

http://www.portalroman.com/teste-psihologice/det.php?view=56

| iri a răspuns:

Biologic: 17, psihologic: 32

| betty17 a răspuns:

17 jumate...si mi-a iesit varsta psihologica 24

succes

| Piscotel a răspuns:

Biologic am 18 ani, psihologic 26.
Mi-a placut testul, multumesc.

Răspuns utilizator avertizat
| fevrier a răspuns:

Vârsta biologică : 13. Vârsta psihologică : 32.
Hm, cam ciudat... laughing.

| Lady.Love a răspuns:

Varsta biologica: 14, iar cea psihologica: 36. Destul de ciudat. Adica ma simteam eu mai matura fata de ceilalti de varsta mea, da nu chiar in halu asta! laughing

| ☺Clau☻ a răspuns:

Varsta biologica este 20

Varsta psihologica este de 28big grin

| ραтяίcία a răspuns:

Am 14 si mi-a iesit 27hee hee

| bluesky a răspuns:

Varsta biologica 15 ani iar cea psihologica 24! Hmm... e de bine sau de rau? straight face

| illusion a răspuns:

Varsta biologica: 16 si cea psigologica 22 merge laughing. credbatting eyelashes

| andytza a răspuns:

Am 21 ani si 36 la test.Ciudat este in chimb faptul ca eu nu cred in chestii de genu` dar ceea ce e scris este exact ceea ce sunt si caracterizeaza exact caracterul meu. Mi-a placut happy