| bradysandro a întrebat:

Am si eu un cont de paypal si deja am inceput sa primesc bani pe el dar ca sa ii scot imi trebuie sa imi fac un card. Si vreau sa imi fac in curand 1) Care card credeti ca e mai bun?
2) Dupa ce ii gata cardul il ridici de la ei sau ti-l trimit acasa prin posta? Daca mai e ceva putem discuta prin mesaje private

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mergi la o banca, eu de exemplu am la Raiffeisen bank si iti faci un cont de debit, ceri sa primesti si un card atasat contului tau si vei primi in 2, 3 zile si un card si cont de online banking, eu platesc 10 ron pe luna,dar am inclus totul, nu platesc nici un comision, nu am avut probleme cu ei, cardul il ridici de la banca, iti vine un plic tot cu parola si cu un aparat in care bagi cardul si iti da un cod mereu de autentificare pentru online baking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara sa platesti vreun comision, poti sa iti faci cont la banca revolut, primesti si card, ai 0 comisionae de transfer, si ai cel mai bun pret la schimbarea intre valute, usd, eur, ron etc.
bonus, da-mi mesaj si iti pot da un link prin care primesti si 50lei gratis cand iti deschizi contul la banca revolut. bafta!