| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un laptop sony vaio, model : sony vgn-nr21s_t si nu gasesc drivere pentru el, daca cineva ma poate ajuta, astept raspunsurile voastre,
multumesc!

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Ai încercat să te înregistrezi pe my Sony? Cred că acolo le găseşti.

| arrriadna a răspuns:

Nu conteaza modelul de laptop. Conteaza asa: ce windows foloseste, placa de baza, aia audio si aia video. Dup-aia ii dai cautare gen "driver si-numele-placii audio" pe google. Gasesti site-ul oficial si de acolo selectezi varianta pentru sistemul tau (sa zicem Windows 7 sau XP... sau ce ai tu.
La fel se face si la laptopuri si la PC-uri.
Spor si rabdare.
A! Ca sa vezi cum le cheama pe toate faci asa: click dreapta pe iconul de my computer. Properties.Hardware. Device manager. Vezi tot.

Daca ai nevoie de ajutor da-mi un mesaj pe privat (nu in intrebare).