| anonim_4396 a întrebat:

Am si o intrebare care sunt modele de nokia 1100 care se vand cu mii de euro aia care am auzit ca sparg coade la banci sau cam asa ceva, care stie care sunt modele care se vand asa de scump sa imi zica si mie ca am mai multe modele si le vand

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Coduri, nu coade! Stai linistit, suntem prea saraci sa credem in minuni, iar cei de la nokia a declarat ca nu se poate face acest lucru!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cele care s-au format inaintea anului 2003!
nu cred ca o sa gasesti pe cineva care sa til cumpere prea scump... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da, se dau atati banii!
Sunt cele din 2002, Made in germania! La mine pe aici s-au dat si 100 euro pe celelalte din alte anuri sau alte tzari!

Daca iti foloseste la ceva imi dai si mie fundita.please mesad?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spv m 3100

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt din Germania, modelele rh14-rh18, primul fiind cel mai scump, ajungand la pretul de 3-400 de euro. daca ai unul din modele, lasa-mi un id si te contactez eu happy