| DenisaNicoletaG a întrebat:

Am spus ca fac si runda a 2-a, desi stiu ca nu va intereseaza laughing.
- Sunt enervanta.
- Ador bebelusii, copilasii mici.
- Culorile mele preferate sunt : rosu, roz si turcoaz.
- Imi place sa vorbesc.
- Sunt sociabila si foarte curioasa de fel.
- Imi place sa cant si sa dansez.
- Stau la etajul 3.
- Locuiesc in Campulung Muscel, dar provin din Cotenesti.
- Imi place sa fac scurte strofe cu rime despre oameni, natura, orice.
- Ma enervez foarte repede.
- Imi place sa cuceresc baieti.
- Urasc sa pictez sau sa desenez.
- Urasc pisicile.
-Ador trandafirii rosii
- Imi place sa ma dau la baieti.
- Ador sa ma asez in brate la baieti.
- Imi place sa imi fac poza ( mai mult selfie-uri)
- Imi place sa ascult multa muzica.
- Imi place sa ma cert cu fetele.
- Imi place sa ma plimb pe role.
- Imi place sa ma lovesc.
- Imi place sa plang.
- Imi place sa sufar.
- Imi place sa fiu perversa.
- URASC MINCIUNA.
- Urasc oamenii care se victimizeaza.
- Urasc ploaia.
- Anotimpul preferat este Vara si Iarna, Iarna doar pentru ca atunci m-am nascut.
- Imi place sa stau la bulanele goale Vara laughing
- Ador baietii deschisi si care nu se feresc.
- Ma atasez repede de oameni.
- Mereu eu sunt cea care sufera.
- Sunt foarte sufletista.
- Ma doare sufletul atunci cand vad oameni care nu isi pot permite orice.
- Sunt mai nebuna de fel.
- Sunt o fiinta ciudata.
- Imi place sa alerg si sa fac mult sport.
- Imi place ciorba, spanacul, cartofii prajiti, fast-food-ul, micii, fripturica, mananc orice, bine nici chiar orice, dar nu sunt asa mofturoasa. Cel mai mult mananc fructe si legume.
- Imi place sa raman pe ganduri.
Cam atat sa nu va plictisesc, sa va indispun, oricum va plictisesc, problema e ca as mai face si runda a 3-a, dar merg la inchisoare laughing. Daca mai aveti si voi sa adaugati lucruri despre voi, sunt binevenite happy Va pupa DENISA dulce pe toti kiss

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa mai dau si eu una:
Am 25 de ani.

| Mayhem666 a răspuns:

Hai sa raspund si la runda asta laughing

-Nu-mi plac copii, mi se par enervanti;
-Nu mananc chiar orice, si nu de la oricine;
-Locuiesc in Prahova, mai mult nu mai spun laughing;
-Sunt la facultate in Brasov;
-Iubesc cola si chipsurile;
-Cand am chef sa plang, ma fac singur sa plang, gasesc eu un motiv, sau macar un anime trist;
-Imi place sa gandesc, uneori o fac prea des pentru o persoana normala, daca ma pot considera normal laughing;
-Nu-mi place sa imi arat prea multa piele (maxim pantaloni scurti si tricou, nu dau jos mai mult);
-Imi place sa desenez sau sa pictez;
-Imi place vremea cetoasa;
-Urasc atunci cand cineva imi face poze;
-Ador florile, mai ales trandafirii;
-Sunt mereu ingrijorat in legatura cu greutatea mea, nu vreau sa am mai mult de 62kg, vreau sa ajung pe la 55-57kg.

Am spus suficiente, ca apoi aflii prea multe despre mine, am mai spus si la runda anterioara, deja stii cateva zeci de lucruri despre mine, si nu e bine. laughing

Ai spus ca iti place sa te lovesti si sa suferi, esti cumva masochista? laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Multi inainte CRUCELO kiss cum e viata la 25 de ani? laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Mayhem666):

Lasa ca e bine sa stiu lucruri despre tine! Spune-mi mie adresa ca vin pe la tine! laughing. Nu sunt masochista mai laughing, doar ca imi place asa sa ma lovesc si sa sufar, e specialitatea casei laughing kiss

| OldSoul a răspuns:

Tu esti martisorul meu pervers :*
O primavara placuta sa ai.
Si astept si partea a-3-a eventual cel putin in privat, m-ai facut curios cu partea cu inchisoarea, probabil si eu daca as face tot ce-mi trece prin cap tot acolo as ajunge laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Lasa, ca deja stii destule. Numeni de pe acest site nu mai stie atat de multe despre mine. Cine citeste raspunsul meu de aici, si de la intrebarea anterioara cu lucruri despre mine, o sa stie cam 1% din mine. Hai 2% ca azi ma simt darnic laughing si ca maine e 1 Marte, o zi ca oricare alta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

La fel de misto ca la 12.

| DenisaNicoletaG explică (pentru OldSoul):

Ce dragut a sunat! kiss love struck
Multumesc din inima! De asemenea! Sa ai sufletul incarcat plin de bucurie si iubire kiss.
Eu nu prea realizez ce fac, sau nu gandesc anumite lucruri, le fac pur si simplu, fara sa ma gandesc la consecinte, daca exista. Fac ce imi trece prin minte. Nici chiar totul, dar o maricica parte, da! happy

| OldSoul a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Eu zic ca e mai bine asahappy
Eu sunt exact la coltul opus, ma gandesc prea mult si ratez ocaziile, deci pierd din start si cel mai adesea regret sad

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Mda sad

| DenisaNicoletaG explică (pentru OldSoul):

Eu nu stau pe ganduri. Observ ceva, actionez repede si gata! Fara sa ma gandesc! Si e super tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multa trancaneala despre noi, ce poate sa fie mai bine? Simt cum imi iese narcisismul prin toti porii, no e bine laughing)

-sunt suspicioasa, paraaa nooo iaaa laughing

- rad foarte mult, uneori pana o dau in plans si chitai ca nu ma pot opri din ras ( oi fi suspecta de epilepsie d-aia care se manifesta prin crize de ras, dracu' stie - bat in click 1 si click2 sa nu fie adevarat laughing )

- cine m-a auzit vorbind pentru prima oara mi-a spus ca am accent, de regula de moldoveanca laughing

- nu sunt superstitioasa

- retin tot felul de tampenii pe care le aud, citesc, vad sau discut cu altii si de-asta nu ma crede nimeni cand spun ca am uitat - majoritatea persoanelor sunt ceva de genul " ai uitat ca eu nu uit ca tu nu uiti nimic? " laughing

- ca sa ma uit la un serial/film/anime pe pc trebuie sa fie extrem de captivant pentru mine si sa ma tina acolo sau sa ma uit cu cineva pentru ca mereu sunt la un click distanta de a alege sa fac altceva Inca n-am terminat nici un serial, Sherlock o sa fie primul pe care il termin laughing

- nu imi plac copiii care plang, inainte nu imi placeau deloc copiii dar luand contact ( cat de pedofilo-kinky suna astahee hee ) constant cu copii care sunt veseli au inceput sa-mi placa laughing

- sunt zapacita, n-am stare si negresit distrug lucrurile pe care pun mana mai ales cand sunt entuziasmata

- daca sunt trista devin serioasa

- nu prea-mi place sa imi fac poze pentru ca am eu un pitic pe creier ca am ochii ...reci rolling on the floor Ma rog, culoarea lor mi se pare una rece - tot nu suna ok? Mda, probleme la caput grave. Btw: unii oameni au impresia ca am ochii verzi, altii albastrii - adevarul e undeva la mijloc pentru ca am ambele culori ( de la pupila sunt o portiune verzi si dupa albastrii ) laughing

- imi plac ochii caprui inchisibatting eyelashesday dreaming

- ador rosul si bordoul in special - daca ar fi dupa mine ( doamne ajuta ca nu e posibil asa ceva ) ar fi totul bordo day dreaming

- apropo de inchisoare, am facut cateva prostii cand eram copil ( gen 7-9 ani ) pe care daca le-as fi facut cand eram majora direct la parnaie ajungeam - dar am incredere in tine ca ma vizitai si imi aduceai zacusca, asa-i ca am dreptate?batting eyelashes

- poti sa bati in usa pana se descompune, daca stiu ca n-am de primit un colet nici nu ma deranjez sa ma gandesc ca se aude ceva - de gandit sa raspund nici nu se mai pune problema laughing)

- nu prea-mi plac florile ( ok, am niste trandafiri uscati intr-o sticla goala de jack dar nu se pune ) - iasomia e printre putinele flori care-mi plac si inca duc munca de convingere cu ai mei sa bagam un boschete de iasomie in casa ( aia de ghiveci nu-i asa faina sad )

- imi place sa gatesc dar de fiecare data cand prajesc ceva mai bag o injuratura printre ce cant eu acolo - ca sa stie tot blocul ca-mi fac de papa, pai nu?laughing

- mi-ar fi placut sa stau la casa, zicea cineva ca are multi brazi in curte - il invidiez in ultimul hal laughing

Mai pastrez si pentru runda a 3-a!rolling on the floor
Dar de ce iti place sa suferi si sa te lovesti?

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Iti aduc mancarica, iti aduchee hee laughing.
V-am spus ca sunt o ciudata si chiar sunt. Imi place sa simt durerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Zacusca picanta te rog big grin
Eh, normalitatea e plictisitoare si daca e sa iau afirmatiile astea gandindu-ma si la faptul ca ai zis ca esti perversa sunt destul de kinky si nu ma duc cu gandul la nimic trist laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

E de bine. Dar nu e de rau faptul ca imi place sa ma lovesc si sa simt durerea, chestiile astea! Adica sunt persoana care atunci cand se lovesc, plang incontinuu si mna, eu sunt binedispusa, plus ca nu ma doare si imi place sa simt durerea aia intensa de pe moment. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Mmm, nu pot sa zic ca imi vine sa topai de fericire cand ma lovesc de ceva dar deja ma bufneste rasul la cat de des se intampla laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Eu ma simt bine laughing. Sunt o persoana ciudata laughing

| Juviia a răspuns:

Oke,ai vrut-o laughing

-Sunt o persoana care poate ascunde ceva foarte bine;
-Sunt o persoana destul de,, perversa,, dar nu imi place sa arat asta;
-Ma enervez repede;
-Urasc bebelusii/copii sub 9 ani;
-Ador sa desenez happy;
-Ma atasez la fel de repede de cineva cum ma si dezatasez;
-Imi place sa fac oamenii sa sufere;
-Sunt genul de om care daca ii frangi inima o sa ti-o franga si pe a ta;
-Ador persoanele energice;
-Iubesc vara;
-Imi place sa ma plimb pe role;
-Imi place sa ascult muzica;
-Sunt o fiinta kawaii :*

Atat, poate daca va fi si partea a 3-a, iti voi spune tot despre mine laughing
Te pup si eu :*

| Desireღ a răspuns:

"Astazi sunt drăguță" partea a doua

Îl ador pe Dylan O'Brien
Şi eu susţin campania colegei mele de bancă "copiuţe pentru mate, tehno şi alte materii"
Sunt ft leneşă
Urăsc româna şi logica
Îmi place să ies în oraş
Îmi place să mi se facă poze
Mi se spune Anne / Anuţa, deci mă cheamă Ana
Îmi place istoria, engleza, biologia şi fizica.
Sunt irascibilă
Stau la bloc
Nu-mi plac castraveţii
Am 51 kg
Mănânc mult, chiar ft mult
Ador pizza.
Am prieteni de treabă şi mişto rău
N-am gropiţe, plâng
Lumea îmi zice că am zâmbet qt, n-am habar de ce
Nu-mi place să cânt
Nu-mi place să
Când am ore nașpa și nu am chef de ele ori merg la altă cls și mă ascund sub bănci, ori stau afară (în curtea școlii, nu plec, nu, nu.)
Îmi plac convorbirile de pe grupul clasei de pe Skype / Facebook
Nu-mi place să mi se dea seen, sau ba da. Măcar să dea seen dacă nu răspunde -.-
Nu-mi plac ignoranții și figuranții
Mereu trebuie să-mi uit câte ceva acasă, în general pixul / creionul
Îmi place să merg la petreceri
Îmi plac oamenii amuzanți
Sunt un unicorn

AGAINN

| deeeaqq a răspuns:

^Mulțumec pentru că-mi susții campania cu copiuțele, acum dă-mi unblock la msj :x :x :x

--P2--
Am gropițe
Îmi place să-mi fac selfie-uri / să mi se facă poze, CHIAR** dacă sunt sau nu făcute la mișto * gen : http://imgur.com/sHcQkzY *
Sunt puțin miștocară, mai mult cu ăia care chiar merită
Îmi place iarna, dar urăsc zăpada
Urăsc zilele în care sunt răcită
Îmi place înghețata de ciocolată
Sunt din România
Mai îmi plac și focile
Prietenii îmi spun Blondii, Deea, Copăcel, Bengaleza, Femeia Anei, etc.
Nu sunt optimistă
Îmi plac oamenii care mă bârfesc, așa știu că am viața mult mai interesantă ca a lor
Mereu mă plâng că mănânc mult și tot nu mă îngraș
Îmi place să-i fac pe oamenii care m-au făcut să sufăr să sufere și ei, dar de 10 mai rău
Nu-mi plac oamenii care încearcă să-mi atragă atenția prin tot felul de moduri doar pentru a se băga în seamă cu mine ( aici pot să spun mai multe dar mi se va spune că sunt arogantă, etc, etc )
Am o soră mai mare și mă înțeleg perf cu ea
Mă plictisesc de o melodie dacă o ascult de mai multe ori în 10+ zile
Nuș ce să-ți mai zic, najp

| DenisaNicoletaG explică (pentru deeeaqq):

Draguta descriere happy

| Sofer a răspuns:

Cât de enervanta ești? laughing