| anonim_4396 a întrebat:

Am strans toata clasa bani sa-i cumparam doamnei diriginte ceva. Nu avem nici o idee. Vrem ceva util, ieftin si bun... Ne puteti ajuta?:*:*:*

7 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Vesta fluorescenta, averizoare si fluier pentru greve!hee hee

| darkeyes a răspuns:

O icoana frumoasa, din argint sau pictata pe lemn.
bye:*

| Lary a răspuns:

Clasa mea ia un set cu lantic, cercei, bratara si un buchet mare cu flori.Am stras 280 RON

| 16.laura.16 a răspuns:

O enciclopedie
O esarfa
Un album cu poze cu voi
Un parfum
O pereche de cercei
Exclus: tablouri, farfurii, cesti, pahare etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de ce nu ii luati un set de cafea sau un cuptor cu microunde? depinde si de cati bani aveti stransi, succes!

| Pandaaaa a răspuns:

Noi i-am luat un tablou:p

| lucika_6383 a răspuns:

Of intrebarea asta tot timpul ne pune si pe noi pe ginduri ...nu stiu ce gusturi are diriginta voastra dar te-as sfatui sai luati o vaza mare de flori. si desigur un buchet frumos de trandafiri in ea. daca e profesoara tot timpul va avea ce pune in ea si ii va fi de mare folos