| IloveEmmaWatsonForever a întrebat:

Am terminat clasa a cincea. Am avut o profesoara de romana pe care o iubeam foarte mult. Era ca o a doua mamă. Am fost cu ea și la olimpiada, am făcut pregătire în particular, stăteam cu ea în pauze, în ultima zi de școală am fost cu ea la MC. În ultima ora cu ea a spus ca de la anul se va muta de la această școală. Nu era diriginta noastră, dar toată clasa noastră o iubea foarte mult. În curând este ziua ei. Îmi puteți scrie și mie un mesaj pe care i l-as putea da?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi scrii exact ca mai sus. Că ți-a fost ca o mamă.

1 răspuns:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Mesajul trebuie să-l scrii personal, fără să te inspiri de la alții.