| DariusBoțan a întrebat:

Am trimis in luna noiembrie, mai exact data 09.11. 2017 un colet din Zaragoza, Spania in Romania!
Coletul nu a ajuns in Romania nici acum in data de 09.12. 2017!
Cand am facut coletul am scris decat pe el detaliile necesare si la posta am platit decat taxa si nu am mai completat nici un formular!
Ar trebuii sa imi pun un semn de intrebare?

1 răspuns:
| Vanishgold a răspuns:

Bineînțeles că trebuie. Ai primit vreo chitanță sau ceva pentru banii plătiți? Cu hârtia respectivă ai putea merge să le ceri explicații celor de acolo și să vezi în ce stadiu se află coletul.