| mirunaalina a întrebat:

Am trimis o cerere de prietenie unei persoane pe Facebook si m-am uitat de curand pe pagina ei si am observat ca nu suntem prieteni, dar nu apare nici cerere trimisa, nici nimic. Apare pur si simplu mesaj si se pare ca nu-i mai pot trimite cereri pentru ca nu e nicio bara pentru asta. Ce inseamna asta? Nu inteleg ce a facut, nu mi s-a mai intamplat lol.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ti-a sters cerea și a făcut in asa fel încât sa nu ii mai poti trimite altele.

| Furnicuta000 a răspuns:

Cand cineva iti sterge cererea nu mai poti sa ii trimiti alta cerere o perioada de timp.
Cel putin asa stiu eu, mai e varianta sa isi fi dezactivat butonul ala de "add" dar nu cred ca avea cum sa il dezactiveze doar pentru tine. In orice caz ti-a respins cererea, asta e clar.