| AlexxxRo a întrebat:

Am uitat parola de IMVU si emailu pe care era facut contul. Mai stiu doar numele contului. Mai este vreo sansa sa recuperez contul pierdut? Va rog sa raspundeti cei care stiti.

14 răspunsuri:
| Symona a răspuns:

Nu, nu mai poti recupera contul fara adresa de e-mail...

| AlexxxRo explică:

Daca imi zici numele avatarului tau si idul tau poate te pot ajuta eu

| Ana_Silviana_1993 a răspuns (pentru AlexxxRo):

Ma poti ajuta si pe mine te rog? numele avatarului Guest_xqAlexups

| ESLGabY a răspuns (pentru AlexxxRo):

Ma poti ajuta si pe mine
Guest_GroveStreetBoyStar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mia fost furat contul de imvu...cum il pot lua inapoi? plzz help mesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a furat o vaca contul de pe imvu si eram si vip...cum pot sa imi schimb parola caci eu am folosit o adresa de mail la care nu stiu parola. ce sa fac? va rog ajutati-ma crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mia luath una contul va rog help me crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a aflat o vaca parola si acum mi-a schimbat-o, si am pierdut contul ...eram vip si avem multe efecte si multi bani dar din pacate ata este ...nici nu vrea sa recunoasca.
decat ea imi stia parola si cat timp nu a stiut-o nu am avut probleme cu imvu ee dupa cateva zile hop parola nu mai mergea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a fost schimbata parola. Iar contul pe care este facut nu exista.Va rog frumos.Ma poate ajuta cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu aia am patit eu cu,, parola mea''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii... daca nu stii emailul nu merge

| geany1997 a răspuns:

Buna...si verisoarei mele i s a luat cont ul, i a dat cineva un program pe net cu ajutorul caruia i a luat parola si i a schimbat si mail ul si parola ...help me pleasee

| Ely_Ely_1995 a răspuns:

Si mie mi s-a furat. Contul era facut de o alta fata, care nu mai mi-a spus id-ul dar o sa o intreb...
I-am cerut unui baiat sa-mi faca credite. Dar l-am intrebat de ce nu mai merge parola, raspunsul a fost ca nu stie si ca se jura ca nu e a furat contull.
si dupa am spus ca nu are si altcineva sa-l fure. L-am facut sa recunoasca, dar nu a rezolvat cu nimic.
O intrebare: Te simti bine fara contul tau?