| gritt a întrebat:

Am uitat sa ii zic la multi ani unui var si s-a suparat pe mine. Are 39 de ani. E o greseala atat de mare sau e el pueril? Nu imi dau seama

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta este... se mai intampla. Ti-ai amintit de el in alte zile, oricum.

Asta inseamna ca el avea anumite asteptari de la tine, dar... tu nu erai obligata ca persoana sa le indeplinesti.
Sa stea suparat.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă e o persoană singuratică, e de înțeles reacția lui, probabil se simte îmbătrânit, uitat, abandonat, dar nu e cine știe ce greșeală să uiți o zi de naștere.

| CIaudiu a răspuns:

E o greseala

| DonEduardo a răspuns:

Ce nickname-uri ai mai avut?

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu-i nimic.

| Dekle a răspuns:

Ce greșeală să fie, daca nu ți ai amintit de el înseamnă că nu era un văr important, sa te doară undeva de el var!laughing