| gritt a întrebat:

Am uitat sa ii zic la multi ani unui var si s-a suparat pe mine. Are 39 de ani. E o greseala atat de mare sau e el pueril? Nu imi dau seama

6 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

E o greseala

| Dekle a răspuns:

Ce greșeală să fie, daca nu ți ai amintit de el înseamnă că nu era un văr important, sa te doară undeva de el var!laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta este... se mai intampla. Ti-ai amintit de el in alte zile, oricum.

Asta inseamna ca el avea anumite asteptari de la tine, dar... tu nu erai obligata ca persoana sa le indeplinesti.
Sa stea suparat.

| DonEduardo a răspuns:

Ce nickname-uri ai mai avut?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă e o persoană singuratică, e de înțeles reacția lui, probabil se simte îmbătrânit, uitat, abandonat, dar nu e cine știe ce greșeală să uiți o zi de naștere.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu-i nimic.