| adnanandan a întrebat:

Am un abonament la cosmote, dupa scurt timp de cand l-am facut primesc sms-uri cu necunoscut(gol), la fel si apeluri cu necunoscut, raspund si nu se aude nimic nici macar sunetul acela de retea.Nu cred ca e o gluma din partea cuiva pentru ca nu am dat nr. oricui. A trecut deja un an este posibil sa primesc de la ei, de la cosmote? Ati pati-o? mersi.

1 răspuns:
| zambethツ a răspuns:

Simplu.intreaba compania la care esti abonat(cosmote)sigur va rezolva imediat aceasta problema pentru ca nu exista mesaje cu nr ascuns decat poate de la ei o greseala sau cine stie.thinking du-te la ei bafta kiss