| QuizSelby a întrebat:

Am un cont pe yahoo mail din 2007 si nu este trecut niciun numar de telefon, dar este trecuta o adresa de e-mail de recuperare. Si nu mai pot sa ma loghez pe contul de yahoo cu parola pe care o stiu. Zice ca imi trimite un cod de verificare pe adresa de recuperare care este de la o firma la care nu mai lucrez si nu mai am acces la adresa. Cum pot proceda ca sa intru din nou?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu ai trecut nici telefon... nu prea ai cum, imi pare rau.

Uite aici cateva variante:
http://recover-it.biz/ro/email-recovery/yahoo-mail-recovery.html

| QuizSelby explică (pentru DoarBogdan):

Eu stiu parola de la mail, dar nu mai ajung la padul acela in care ma pune sa o trec. Apare dupa ce trec adresa mea de mail ceva de genul: introdu codul trimis pe mailul de recuperare si eu nu mai am acel mail.