| AngoOra a întrebat:

Am un iphone 3GS la Orange si am vrut sa instalez pe el iOS 6.0.1

nu stiu cum am facut, dar cred ca am facut bine...pana la un punct

cand incepe activarea selectez limba, regiunea, Wi-Fi-ul si apoi incepe sa se incarce activarea.dar nu se incarca.

imi spune asa:iPhone-ul dvs nu a putut fi activat, deoarece serverul de activare este temporar indisponibil.Incercati sa conectati iPhone-ul la iTunes pentru a-l activa sau reincercati peste cateva minute. Daca aceasta problema persista contactati asistenta Apple la apple.com/ro/support

Va rog sa ma ajutati! Pt orice nelamurire va rog intrebati

1 răspuns:
| DianaDiii1761b a răspuns:

Eu zic sa te duci de unde l ai cumparat, sau in orice magazin Orange, si sa ii spui sa te ajute cu telefonul smug