| alexuthsu a întrebat:

Am un jock pe nume microvolts si vbreau sa-mi bag hackul v3.6 am parola de la hackul micro volts dar imi trebuie o parola speciala la netframework si nu o gasesc care ma poate ajuta plz dau orce pe parola. Multumesc

Răspuns Câştigător
| davidbogdan a răspuns:

No stiu

3 răspunsuri:
| MonkeyBoy369 a răspuns:

Www.planetmicrovolts.blogspot.com
Daca ma cauta cineva pe microvolts sunt Romanu2013.

Sa siti ca hackul 3.6 nu merge!

| Dumitru_Iacob_1980 a răspuns:

Nici eu n-o stiu si costa bani sa o iei dar daca cineva ma poate ajuta sa imi spuna pls

| Mihai_Vozaru_1990 a răspuns:

9045microvolts393 parola de la hack. iar legat de net framework iti trebuie cea mai noua versiune a lui net framework, adica versiunea 4. o poti lua dupa google