| Kqzu97 a întrebat:

Am un Lg Gd510 si aseara mi-am pus cardul intr-un alt telefon, azi am bagat cardul din nou in telefonul meu si numai am nimic pe el...Am scos cardul si l-am bagat inapoi si de fiecare data cand apas pe ceva se inchide.straight face... Ce pot face?

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Poate nu citește cardul, sau l-ai și formatat.
Cel mai bine e să te duci la service sau la magazinul de unde l-ai cumpărat și să le spui celor de acolo că nu merge slotul pentru card.

Toate cele bune!happy

| pwp a răspuns:

Eu cand mi-am luat primul card, vanzatoarea mi-a zis, de cate ori il bag si il scot, telefonul sa fie inchis. daca nu e, s-ar putea(deci nu mereu) sa nu mai gasesc nimic pe el.

mie mi s-a sters de 3 ori pentru ca uitam sa-l inchid.
asta e, nu mai poti sa recapeti ce aveai pe el sad

bye-bye

| Maria_7218 a răspuns:

Poi nOj thinking Cel mai bine ar fi sa il duci la Orange sau pe ce ai abonametu si daca e pe cartela il duci la Orange si ti'l face :-) Fundita?batting eyelashes