| 2k18Tpu a întrebat:

Am un "musafir" comod in casa mea si vrea sa stea pana pe 21 iulie.Cum fac sa scap de el?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Despre ce vorbim aici: molie, șoarece, păianjen, amic, dușman,?

| Hammurabi a răspuns (pentru sierra1):

Cum ar putea o molie, șoarece, păianjen să o anunțe că stă până pe 21 iulie? laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Hammurabi):

Las-o pe Roxi să ne zică!

| 2k18Tpu explică (pentru sierra1):

Oare cum sa poată un gandac sa stea atata? Normal ca e un om si aia e gagica-sa lui fratemiu.

| sierra1 a răspuns (pentru 2k18Tpu):

Dacă ziceai din prima, nu ne rupeam atâta presupunând la ce te gândești tu.

| RAY a răspuns (pentru 2k18Tpu):

Adica o gandaca mai mare, sa cumperi sprey si da pe ea poate scapi de ea, dar fratele tau nu vede gandaca din fata lui? dai ochelari sa o vada

| Freya1 a răspuns:

Nici mie nu prea imi plac musafirii.
Pai nu stiu daca poti, incearca totusi ori sa te adaptezi sa poti sa o suporti, ori sa ii dai de inteles ca tie incomod (dar poate risti sa te certi).
Eu am ajuns urat cu fosti mei cumnatii ca aia aveau si aere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vrea sa iti faca si el la fel cand aduci tu un "gagic" in casa? Nu cred ca trebuie sa te doara de altcineva atata timp cat nu stau pe banii tai.

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da dar sa stea o lună în casa? Cred ca o dădeam afara in suturi

| AnoAnonima0 a răspuns:

Fai zile negre.