| Mihai82849 a întrebat:

Am un prieten care urmează sa facă 14 ani si vreau sa îmi dați idei de ce cadou sa ii iau! Pls

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un ceas

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de buget.
O pereche de căști pentru telefon.

| Mihai82849 explică (pentru anonim_4396):

Ăsta nu ii un cadou potrivit plus ca el nu prea are voie sa mănânce ciocolata

| Continchiscontsters a răspuns:

Mergeți frate la un fotbal mergeți frate la un film împreună tu și el logați-vă toți prieteni Adevărați loaili sinceri și sănătoși bine înțeles și în primul rând și mergeți plimbați mănâcati undeva ceva bun stați la o masa cu toți discutați nebunile care le faceți la 13 ani laughing)) nu-i asa departe da merge iai ceva care săte țină minta frate sa zică ba pe asta l-am de la fratele meu mi-a dat cândva de ziua mea ceva ce prietenia vostra Adevărată loiala și sincera s-o facă una puternica frate una care dușmani voștri sa nu poate sa va despartă sa să vă vorbească pe la spate voi mereu sa fiți în spatele unul la celelata iai un tricou frumos pe placul lui asa cum ști tu cai place lui frate iai un ceas normală din câte poți tu și ai tu frate important este ca vine de la tine ceva orice ar fi frate dacă el îți este un frate Adevărată o sate țină minte ști ce-ți spun nu? Ma înțelegi frate ce-ți zic spun? Codul frățesc BROS CODE loialitate sinceritate frăție Adevărată cu ADEVĂRATĂ RESPECT.

| Continchiscontsters a răspuns:

Mergeți distrați-vă sunteți tineri trăițiva copilăria tinereța Adolescența da nu faceți prosti și nebuni care Doamne ferește sa pățiți ceva nu va certați pentru o fata Niciodată azi este cu tine maine cu tovarășul tău cel mai bun și alte... BROS CODE tine minte FRAȚIE ADEVĂRATĂ LOIALITATE SINCERITATE RESPECT BROS CODE.

| floruits a răspuns:

Bună!

Depinde de ce îi place prietenului tău și de bugetul tău!
Dacă vrei idei de cadou, îți recomand să îl întrebi ce îi place

| spuncevreau a răspuns:

Ia-i un smartwatch