| anytha13 a întrebat:

Am un Sony Ericsson XPERIA X10 mini, duminica mi s-a dus bateria de tot. L-am pus la incarcat, s-a aprins becul ala rosu dar nu se incarca (telefonul era inchis), dau sa-l deschid sa vad poate asa se incarca, il deschid si se inchide De atunci nu se mai incarca, il pun la incarcat se prinde si se stinge becul ala rosu pret de cateva minute si gata-i cu el Poate fi de vina bateria? Precizez ca mai mult de 6 h nu ma tinea.

1 răspuns:
| emma1222 a răspuns:

Ar trebui sa mergi cu el la un service uite aici un site http://www.cautservice.ro/home/service-electronice-si electrocasnice/service-Sony asa am păţit si eu la telefonul meu doar ca era Samsung l-am dus la sevice si la reparat.Te-ai jucat pe el in timp ce se incarca? Uita-te la baterie si vezi daca e umflata.Verisorul meu asa a facut s-a jucat pe el in timp ce se incarca si mi-s-a umflat bateria, dar acum am una noua. Sper ca te-am ajutat.