| SilentRain a întrebat:

Am un spray cu piper vechi de ceva ani, îl mai pot folosi?

25 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca indiferent daca ar mai fi bun sau rau, pentru ce o sa il folosesti... sigur nu o sa conteze big grin

| Dismally a răspuns:

Cred ca ceva efect tot vor mai avea, nu poate sa dispara toata acea substanta activa, ca la un parfum vechi - probabil nu mai miroase ca la inceput, unele note s-au pierdut dar tot va avea un miros.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Da mai adaugi ceva sare și va avea efect laughing

| SilentRain explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Mă și vezi cu buzunarele pline de sare, mergând cu ele peste tot laughing

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru SilentRain):

Dacă am fi toți bărbații la fel și în loc să vă exploatăm să vă protejăm.În loc să vă folosim să vă iubim.Voi ne dați viață noi v-o luăm.

| SilentRain explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Ce frumos ai scris aici, îmi curg muci

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru SilentRain):

Ce figură ești rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi faci griji că nu şi-ar mai face efectul sau că ar păţi el ceva grav? laughing

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Pai daca doamne ferește îl rănește, daca plânge agresorul plâng și eu o dată cu el laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ce fată milostivă, îmi dau lacrimile.

| Cheo0S a răspuns:

Auzisem ca daca porti arme albe la tine atragi persoane care te imping sa le folosesti laughing. Acum nu stiu daca e adevarat sau nu.
Cert e ca nu am inteles niciodata persoanele care poarta cutite, spray sau poate porcarii la ei. Mereu mi sau parut niste ciudati, la o adica nu esti tu Binladen. Sa vrea cineva sa te omoare cand iesi pe Strada.

| SilentRain explică (pentru Cheo0S):

Din păcate trăim într-o lume nebuna, nu mi-e comod sa merg cu el peste tot
Daca nu mă apăr singura cine să o facă?
Până vine poliția ajung la Bellu ', sau să mă las la milă trecătorilor...
Zile trecute am scăpat la limita de un nebun

| SkateFunk a răspuns (pentru SilentRain):

"Zile trecute am scăpat la limita de un nebun" thinking
Ai fost abordata sau hartuita pe strada? intreb de curios, nu ca m-ar mira dar, nu e frumos, omenesc, si..mai multe straight face pff, ce porci, ciobani, badarani, nesamtati, nenormali etc sunt unii....stiu ca traim intr-o lume nebuna, insa ma intreb daca nu cumva cunosti si o lume putin mai ne-buna? ca as fi si eu interesat daca e tongue

| SilentRain explică (pentru SkateFunk):

Eram într-un taxi deși i-am explicat omului de mai multe ori în ce zonă să mă ducă, el insista sa o ia pe un drum ce duce spre ieșira din județ și nu avea nici o treabă cu zona de care i-am zis
Plus că in timp ce conducea se uita mereu in spate cu o privire ciudata
Într-un final i-am zis sa opresca că deja era mult prea dubios, aveam deja telefonul pregătit să trimit mesaje cu locația cat și indicativele taxiului nu îți mai spun că efectiv am făcut pe mine de frica laughing)
Dar a oprit la insistențele mele și am scăpat
Am avut încidente și pe strada cu diverși dubioși

| SkateFunk a răspuns (pentru SilentRain):

Ma bucur ca ai scapat, ai procedat bine, insa iti zic un mic secret, psst nu trebuie sa iti fie frica de barbati, la modul ca, na nu sunt chiar asa tari cum multe femei cred. si chiar copii, baieti fete etc se tem de bataie etc dar nu e chiar asa, infine
In cazul cu taxiul era alta chestie si na cine stie ce avea ala de gand, bine ca ai facut cum ai stiuit, numai sa scapi doar aia conteaza sa fii tu bine, si de multe oi poti sa ignori, pleci, fugi chiar si etc, daca esti agresat cumva fizic poti sa ripostezi oricand, ca si fata eu as fi batut multi barbati, mias fi dorit sa fiu fata numai pentr asta, ca barbati au gandirea aia ca femeile nu au sanse impotriva lor, asa gandesc cam totiwinking dar nu e asa, femeile au si ele main si oase, muschi, picioare etc si daca esti putin antrenata i poti pune pe multi cu pl in sus daca te misti rapid, dupa fugi si aia e, sau oricefemeie deasteapta poate apela la orice baiat de pe strada, crede-ma unii sar baga, intr-adevar sunt multi si fatali e adevarat, eu in personal nu fug de bataie insa nici nu incep batai pentru ca nu imi plac si le vad rostul incerc sa fiu cat de respectabil, intalegaor pot, evident pana la un punct si astawinking
Nu trebuie sa te lasi calcata in picioare de nimeni, cat esti nevinovata sau ai dreptate etc

| SilentRain explică (pentru SkateFunk):

Frica e un sentiment involuntar, și când vezi unul de doua ori cât tine cam te ia cu panică laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkateFunk):

Sprayurile astea nu expira, dar sa fim seriosi o fata nu face fata fizic la un baiat, anatomic baietii sunt mai puternici.
Marucio- te dadeai malefic la commentul anterior dar acum numesti fatalai pe cei care nu se baga la bataie pentru a salva o fata. Hmm nu ai idee ce inseamna malefic

| SkateFunk a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are legatura una cu alta, tu crezi ca malefic insemna sa alegi sa lasi pe cineva la anghie? un dobitoc care ar face asa ceva, ar face-o mai degraba de frica, sau pentru ca nu i-ar pasa eventual, dar in nici un caz ca si-ar dori sa vada o scena de genul.
Aceea se numeste frica de aceea am zis ca sunt fatalai, insa tu nu ai procesat bine informatia, asta e, ti-am explicat in comm anterior ce insemna malefic in general, baga la cap.
Si iti mai zic ceva ca sa nu ma mai ma repet, fiecare persoana in parte are diferite stari si, moduri de gandire, impulsuri, in functie de starea pe care o are, asa ca oricine poate fi "malefic", daca vrea.
Ai zis ca "o fata nu face fata fizic la un baiat, anatomic baietii sunt mai puternici." Asta spui tu pentru ca asa ai fost invatat si asa este in general, dar exista totusi multe exceptii, in care baieti sunt mult mai slabi anatomic decat fete laughing ce vorbim noi aici, terminati cu generalizarile astea tampite odata

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Da este bun ia-l lângă tine merge și în special în special cică este foarte foarte bun pentru filipineji aia cică dacă le dai în ochi puțin puțin mai mult adică pana vezi ca face pe peștele pe joc urăsc filipinezi pana la moarte îi urăsc pe toți

| Taximetristulusilentrain a răspuns:

M-ai judecat greșit, nu sunt pedofil

| SilentRain explică (pentru Taximetristulusilentrain):

laughing
Nu ești pedofilache dar mai mult că sigur ești debil laughing

| Kargu a răspuns:

Dar ce pasiuni ai stârnit fetito, vreau sa te cunosc, cum dau de tine? Scrie fetițo cu un i și vei fi a mea

| SilentRain explică (pentru Kargu):

Mergi la cimitir și mă găsești acolo big grin
A-și vrea să îți stârnesc o palmă peste ceafa aia de cocalar și abia atunci realizez care e fetița...

| SkateFunk a răspuns (pentru SilentRain):

laughing))) i-ai face un beneficiu

| Kargu a răspuns:

E un cont temporar hai sa ne hărțuim reciproc da.mi un semn, o yaaaa