| BadSirChaos a întrebat:

Am un stilou antic cu calimara si din greseala am varsat calimara pe birou, cum imi curat palmele de cerneala
(e cerneala din aia old style care nu se sterge cu pic), va rog ajutor! la 12 trebuie sa ajung la scoala si o sa rada aia de mine ca a trecut halloween-ul, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca ai prin casa sare de lamaie, pune-ti in palma, pune si cateva picaturi de apa si freaca bine palmele pana se curata. Ar trebui sa functioneze. Nu te astepta, insa, sa iasa complet din prima; va trebui sa mai repeti operatiunea macar o data.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sare de lamaie.

| BadSirChaos explică:

Ma big grin cu apa si sapun cureti pix-ul big grin, mersi mult mr sare de lamaie ca a ners, aproape ca s-a dus

| rico123 a răspuns:

Te poti spala cum apa si sapun
eventual freci cu o perie

| cristifhd a răspuns:

Incearca cu spirt