| TrendyHedgehog a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s plus si de la un timp nu mai pot trimite mesaje.Am mai pus intrebarea asta pe TPU si am primit rasp. de genul " nu ai credit" ei bine AM credit,nu are legatura cu creditul,nu stiu de ce nu pot trimite mesaje, si nu doar la o anumita persoana, la nimeni nu merge! Imi scrie "mesaj nereusit". Deci ar putea cineva sa ma ajute? Va rog mult!
A da am incercat sa scot cartela si sa o pun la loc si tot nu merge sad Deci ajutor va rog!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel m-ai bine mergi mîine dimineată cu el la un centru de reparat decodat telefoane, explici băietilor de acolo problema si ei îl repara. Succesuri.