| myra a întrebat:

Am un telefon samsung GT-E2120 si pot baga card, numai ca nu stiu cum sa dau sa aflu ce am pe el.adica am pus de pe pc o melodie si vreau sa o ascult. unde dau?cryingcrying. pls ziceti-mi. dau cea mai mare funditahappy[-o

3 răspunsuri:
| sellyyy a răspuns:

Are fisiere receptionate telefonul? adica un folder cu numele asta? daca da da acolo si cauta sau cauta la mesaje.mai mult nu stiu ce sa-ti zic tinand cont ca n'am samsung.big grin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am samsung.Intri in fisierele mele, alegi muzica, apoi card de memorie si o gasesti daca ai bagat`o in muzica sau alt nume ce il are folderul in care ai pus melodia:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eti jhguykglfu