| anonim_4396 a întrebat:

Am un virus (troian cred ) nu stiu cum sa scap de el. ca antivirus am avast. ma puteti ajuta va rog?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca este vorba de un virus care se transmite prin messenger. Aici: http://www.faravirusi.com/......%E2%80%9D/ ai solutii de devirusare. Succes!

| PeAcE a răspuns:

Si eu am antivirus tot avast, dar acesta cred ca este mai bun pentru internet, nu si pentru virusii din pc. Eu am descarcat Malwarebytes' Anti-Malware. Am dat o scanare si mi-a gasit o gramada, dar mi i-a sters si acum nu mai am niciunul. Succes!

| claudiu1397 a răspuns:

Pai cel mai bine cred ca ar trebui sa formatezi calculatorul.