| yinyang a întrebat:

Am vazut ca TPU mi-a respins intrebarea mea anterioara de ieri ca fiind catalogata spam. Va rog eu mult sa va mai ganditi la acest lucru, domnilor admini. Daca nu stiati spam inseamna mesaj nesolicitat. Eu nu solicit reclame in timp ce ma uit la televizor, nu solicit mesaje de la orange sau de la alte firme de telefonie mobila cand primesc mesaje sa imi reincarc cartela la 2 a. m., nu solicit pliante de la metro sau din alte parti in posta, dar cu toate acestea le primesc si le vad. Dupa ce ca utilizatorii de aici va umple la propriu de cuvinte cheie ca sa fiti voi gasiti in google sau pe oricare alt motor de cautare, faceti nazuri. Spamul domnilor admini nu este altceva decat o informatie nesolicitata, cum majoritatea intrebarilor sunt nesolicitate dar solicita raspunsuri. Va deranjeaza ca pun un link sa cer o parere? Terminati cu prostiile.

Răspuns Câştigător
| unromandestept a răspuns:

Fiindca m ai chemat am venit sa te sustin In lupta contra "Spamului". Intr-adevar Spamul este doar o poveste de succes din care altii fac bani grei iar cei "mici" se uita ca la un film de groaza!
In incercarea mea de a nu face bani am sa fac reclama unui singur cuvant pe care il puteti gasi de asemenea in motoarele de cautare sau in bara de cautare a browserului vostru de internet daca ii adaugati terminatia. com iata si cuvantul: Azone24; Sa nu-l cautati sa nu dati click pe el exista un mare Risc, acela de a va place ce gasiti acolo!

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Lasa-neee lasa-neeee

| Sოﺁℓε a răspuns:

Ce sa le faci sunt cu tine sau ca un copil pune o intrebare care are legatura cu sc ce are? poate nu-s tie trebuie ajutat doamne ce oameni

| eeeeeeeeee a răspuns:

Eu chiar nu ii inteleg pe admini.ai unele reguli de te doare mintea cand te gandesti la ele. dar sunt romani, ce sa-i faci!

| eeeeeeeeee a răspuns:

Ce-as mai rade si eu! dar sa ti se stearga o postare cand ce ai zis tu nu are la urma semnul intrebarii, desi era evident ca cereai o parere, mi se pare chiar ridicol. e si incorect, cand o alta postare e aprobata, postare, care, de asemenea nu contine semnul intrebarii! ce-i cu lumea asta? si cand te gandesti ca pe site-ul asta assu si cei ca el se manifesta in voie...iti vine sa o iei razna! urmeaza ca adminii sa mai scrie oda prostiei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat ca mai ai o intrebare in care ceri o parere despre un site sau despre acel articol; daca cea refuzata este la fel, atunci ii inteleg pe moderatori.
Ar fi mai bine sa citesti regulile!
Iar cei care judeca fara rost regulile siteului ar face mai bine sa gandeasca ei la altele, asta in cazul in care nu le cerem prea multlaughing

| Stoenescu_Daniel_1986 a răspuns:

Voteazama