| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca userul mgtow a pus o intrebare mai delicata azi noapte chiar si mie mi-a trimis mesaj, a vorbit cineva cu el?

Răspuns Câştigător
| lilith16 a răspuns:

Ahahaha asa ziceam si eu, am vrut sa ma spânzur de 3 ori si nu am avut tupeu sa o fac, dupa ce am inceput sa consum droguri, in urma unui trip care era rau si aveam doar atacuri de panica si simteam ca o sa mor, de atunci am vazut cum te simti înainte sa mori, iti dai seama ca nu iti doresti asta dar mori, eu ori chiar eram pe moarte ori doar aveam senzaţia dar nu voiam sa o fac pentru ca am multe de facut, încercat etc. o sa vezi si tu cand o sa faci o prostie cum o sa regreţi imens, incepi sa plangi si sa-ti spui ca nu vrei sa mori, esti in stare sa traiesti asa, exact asa a patit o prietena care a intrat in stop cardio-respirator si ultimele ei cuvinte astea au fost in timp ce noi chemam ambulanta, a fost un noroc ca nu a murit si azi este si sta cu noi doar ca ia tratament, trezeşte-te ca nici nu stii despre ce vorbesti

61 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ba da numai sinucigași pe aici smr, au dat dracii în voi sau muriți de disperare după atenție? Ma refer la fetitele astea care se tot spânzura și arunca de pe bloc de grea ce e viata. Vedeți va ma de treaba și terminați cu prostiile ca deja sunteți penibili

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Tu l-ai mai vazut pe undeva pe mgtow?

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Mi-a dat mesaj ieri cum a dat la jumate din TPU cu pistolul vieții. A mai zis de 5 ori ca se sinucide în ultima luna, asa mai face el.

| lilith16 a răspuns (pentru whatevernvm):

Vai draga, hai ca ai venit sa cersesti si tu puţin de la noi, iubita mea, ce zici tu frumusel sa te cari d-aici daca te frustreaza asa mult lucrurile astea, problema noastră, suntem noi mai sinucigasi asa, vad dupa fatuca ca ai ceva ani, nu stiu cati dar pari de 16+, ce zici tu sa iti gasesti o viata, un job si sa ne lasi pe noi sinucigasii asa cum suntem, te țuc, bine ca tu cu cat de inutila esti aici nu esti penibila, noroc de tine

| whatevernvm a răspuns (pentru lilith16):

Te rog eu nu mi mai da replay ca mi creste tensiunea doar când îți vad numele pe site, darămite la notificări. Cred ca lsd care ți s-a tot urcat la creier la cât te lauzi ca bagi în tine se transmite telepatic ca ma apuca dracii doar când te vad cum te lauzi pe aici în prostie.
Apropo, poate a 4a oara e cu noroc

| lilith16 a răspuns (pentru whatevernvm):

Hai ca mai dau un reply, poate dai in infarct, ah, ce ma laud, ah, iti dai seama, cum îndrăznesc eu sa fac asta, sincer, prefer sa ma "laud" cu drogurile decat sa fac ca tine reclamă la prostie, fain la Constanţa, poate iti iese ciclul din par daca mai mergi pe la mare, ce zici de asta? ai 23 de ani si iti pierzi timpul cu niste adolescenti penibili ca noi, uofcrying(((((

| lilith16 a răspuns (pentru whatevernvm):

Uofff, mai dam unul poate iti curm suferintacrying((

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Nu are rost cearta asta inutila

| whatevernvm a răspuns (pentru lilith16):

Vezi ca ți a dat calculul cu virgulă...

| lilith16 a răspuns (pentru whatevernvm):

Incercam până reusesc, gandesc optimist, incerc sa te ajutcrying

| ihnei a răspuns (pentru lilith16):

Prostii n-au cuget, ia-te de mana cu panarama aia si dispareti

| lilith16 a răspuns (pentru ihnei):

Acum boss, st

| RAY a răspuns:

Cv studii

| OldSoul a răspuns:

E pacat.
Girlonline81 o sa-l aibe pe constiinta sad

| GirlOnline81 a răspuns (pentru OldSoul):

laughing
Sa nu pui asa ceva in carca mea.

| OldSoul a răspuns (pentru GirlOnline81):

Why bby?
Ai deja constiinta incarcata?
Nu mai ai loc pentru inca o prada? rolling on the floor

| GirlOnline81 a răspuns (pentru OldSoul):

Constiinta mea n-are nici pe dracu’ laughing. Te ambalezi degeabawinking.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Care întrebare? N-am vorbit din iulie cred cu el!

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Numai e intrebarea pe server

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Dar despre ce era? Sunt curioasă, n-am văzut-o.

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Mgtow
Astăzi, 12:59 am
ma duc pe apa sambetei
Te anunt pe tine camarad vechi, langa mine am un pistol colt 1911 american si cateva gloante in cartuş. O sa ma impusc in cap m-am saturat de viata si ma sinucid. Stii ca intram zi de zi in TPU asa ca o sa vezi absenta mea aici daca trec 7 zile si nu apar online in TPU sau nu dau raspunsuri sant mort, pune un mesaj la o intrebare anuntand ca m.am impuscat in cap in data de 19.08. 2019 sa stie prietenii mei de aici bine? Mergi cu dumnezeu inainte, eu imi bag in ea de viata. Nu raspunde la mesaj pentru ca voi fi mort dupa ce il primesti

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Ok. Și eu aș putea să mă sinucid foarte simplu. Casa mea are un etaj, iar aici e camera mea. Lângă patul meu este un geam la care pot ajunge relativ simplu și aș putea să mă arunc în gol, doar că n-am tupeu.
Și eu m-am săturat de viața asta, dar sincer n-am curajul necesar de a mă sinucide.

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Termina cu prosti de astea

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

De ce?
Aș avea eu multe de zis, dar nimeni n-are chef de mine.

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Te iubesc parinti, prieteni, TPU te iubeste

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Da, da, sigur sad
O ură inexplicabilă se poate ascunde în spatele unui zâmbet larg și prietenos. Un cuțit se poate ascunde într-o mână care ți se așează pe umăr laughing
M-or fi „iubind", dar nimeni nu mă ia în seamă când mă apucă un moment d-ăsta în care m-aș sinucide. Iar când mă simt și eu fericită, vine cineva să-mi strice dispoziția și râde isteric. tongue

| mentholinks a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Daca sari de la etajul 1 abia dacă îți rupi o mana.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru mentholinks):

și fac eu ceva să mor în spital
o bacterie, etc

| mentholinks a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

O sa te interneze la nebuni și o sa te lege de pat, n-o sa poți face nimic. :p

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru mentholinks):

Mor de foame, de sete dacă mă lasă ăștea
dacă nu, mă crizez până îmi cedează plămânii rolling on the floor
am luat-o razna

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu faceti misto la intrebarea asta

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Eu personal nu fac mișto! Mi-e milă de mgtow, chiar dacă el nu m-a suportat.

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Ok șefu. Oricum, am văzut și eu întrebarea azi dimineață, părea destul de serioasa dar n-am mai zis nimic văzând ca e de azi noapte, deci nu știu, poate chiar a făcut-o omul, cine știe, e destul de trist totuși.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Ia raspuns cineva?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru lilith16):

:O

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Felicitari pentru raspuns, din pacate asa e, ma bucur ca a fost salvata, nu apreciem viata doar cand e prea tarziu, sper ca mgtow nu a ajuns acolo

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Erau vreo 4 răspunsuri la întrebare dar nu le mai știu ca era exact dimineața când m-am trezit.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

A raspuns si el?

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

Sper si eu, gandesc pesimist si totusi daca chiar a facut asta sper ca e într-un loc mai bun, unde nu are durere, sa se odihnească in pace, totusi poate e bine.

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Trebuie sa gandesti intr-un mod optimism rational, nici negativ nici pozitiv

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Nu.

| minrest a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Vrei sa treci la inamic cu arme si bagaje? Nu intelegi frumusetea conditiei umane, omul este o constiinta intr-un univers neutru moral si un intelect care scruteaza universul infinit, intr-un invelis fragil si minuscul, insasi disproportia asta dintre ambalaj si continut ma face sa pretuiesc orice viata umana. Traieste sa vezi cine esti, nu incremeni in proiect la varsta asta ca proasta.

| Frank51 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu am rabdare sa citesc chiar tot, dar am vazut cateva chestii. In primul rand de ce iti pasa tie de ce cred altii despre tine? Nu mai baga la suflet si du-te inainte. Avem o viata, de murit oricum murim, de ce sa nu profitam de timpul asta sa facem tot ce trebuie sa fata un om? Nu mai asculta de altii(decat de parinti, si de aia doar daca sunt ok), si fa exact ce vrei tu sa faci, fara sa te gandesti la parerea altora. Daca zice cineva ca esti proasta tu raspunzi? Te atinge? Iti imaginezi la ce nivel e ala care spune nu? Ce rost are sa ii raspunzi sau sa bagi la suflet, cand poti sa ignori si sa fi fericita. Gata m-am descarcat happy.

| RAY a răspuns (pentru Frank51):

Dar nu poti fi asa cu toti ca apoi esti fraier cu toti aduni ura in tine si faci atac terorist

| Dalmore a răspuns (pentru Frank51):

Are 13 ani :-|

| Frank51 a răspuns (pentru Dalmore):

De unde stii?

| Mogiojojo a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Tu macar mergi la mare. Ce-ti pasa?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Mogiojojo):

Și aici tot la fel aproape sunt.

| lilith16 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ahahaha asa ziceam si eu, am vrut sa ma spânzur de 3 ori si nu am avut tupeu sa o fac, dupa ce am inceput sa consum droguri, in urma unui trip care era rau si aveam doar atacuri de panica si simteam ca o sa mor, de atunci am vazut cum te simti înainte sa mori, iti dai seama ca nu iti doresti asta dar mori, eu ori chiar eram pe moarte ori doar aveam senzaţia dar nu voiam sa o fac pentru ca am multe de facut, încercat etc. o sa vezi si tu cand o sa faci o prostie cum o sa regreţi imens, incepi sa plangi si sa-ti spui ca nu vrei sa mori, esti in stare sa traiesti asa, exact asa a patit o prietena care a intrat in stop cardio-respirator si ultimele ei cuvinte astea au fost in timp ce noi chemam ambulanta, a fost un noroc ca nu a murit si azi este si sta cu noi doar ca ia tratament, trezeşte-te ca nici nu stii despre ce vorbesti

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poate fi o gluma neinspirata.

| RAY a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Nu cred e un user vechi, nu vad de ce ar face asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am văzut şi eu azi noapte întrebarea, credeam că e la mişto.Eu aşa nu îl prea ştiu, doar îl mai vedeam pe aici prin răspunsuri şi am văzut că e de mult timp pe site.
La o chestie din asta, sper să fie doar o glumă totuşi.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu sper asta, nu gasesc intrebarea pe server

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Păi,mai mult ca sigur a fost ştearsă de un admin.

| CdeMetal a răspuns:

Va sinucideti pentru ca v-a dat mamuca o palma pentru ca ati spus un cuvant urat si v-a luat telefonul, vai de pla voastra, ajungeti departe in viata cu gandirea asta de cct
Apoi va mirati de ce nu va place lumea cand voi vorbiti doar despre sinucidere, droguri si dracu mai stie ce laughing

| lilith16 a răspuns (pentru CdeMetal):

Adevărat zici, rai suntem noi astia, vorbim peste cativa ani ibrm((;

| whatevernvm a răspuns (pentru lilith16):

Nu, te rog, oprește-te, ma ranesti prea tare. Ai mila.

| CdeMetal a răspuns (pentru lilith16):

Pai si peste cativa ani tot despre tentativele voastre esuate de sinucidere o sa vorbiti? laughing

| lilith16 a răspuns (pentru CdeMetal):

Posibil, ma gandeam poate ajungi printre noi(((((;

| CdeMetal a răspuns (pentru lilith16):

Printre ce, mai exact? Printre sinucigasii care nu reusesc sa se sinucida?

| lilith16 a răspuns (pentru CdeMetal):

Mai stii?(((: depinde de cati ani ai dar viata e lunga(((:

| CdeMetal a răspuns (pentru lilith16):

Eu cred ca e destul de scurta, de aia e bine sa o traiesti cum trebuie
16 ani am