| Catalina_4718 a întrebat:

Am visat ca am murit oare ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| PeeWeeVi a răspuns:

Asta inseamna de fapt ca nu vei muri si vei trai mult.
funditabig grin?

8 răspunsuri:
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Am visat si eu asta...
nu stiu ce inseamna.

| Bubu a răspuns:

laughing si eu am visat asta.Nu inseamna nimic.astea sunt doar vise. dar uneori visele au o anumita semnifcatie, dar asta nu inseamna ca vei muri :*

| Selena54 a răspuns:

Teama de a nu putea duce la sfarsit o actiune, teama de a-ti asuma unele actiuni personale, teama de urmpri ale unor decizii, noi oportunitati, noi orizonturi ce pot aparea, nevoia de a renunta la o anumita atitudine ce nu se mai dovedeste a fi eficienta; vezi si mort. Funda?

| Parisblue a răspuns:

În vise tot ce visezi este exact pe invers. Dacă ai visat ca vei muri, stai linistită că asta ins doar ca vei trai mult!

| alynutza_4997 a răspuns:

Ti-a murit moartea big grinbig grinbig grin

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Depinde si in ce imprejurari. De obicei cand visezi ca mori se zice ca iti moare moartea, deci traiesti mai multhee hee

| Theodor_2430 a răspuns:

Si eu am visat asta dar nu inseamna nimic stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va ploua.